Kunstgras voor KSV Temse!

Geschreven door Stefan Claus op .

cb296d0a-a573-4862-b4ac-384d9f276045 originalDe kogel is door de kerk! Vanaf volgend seizoen heeft onze club er zeker in de wintermaanden een extra troef bij. Het gemeentebestuur heeft namelijk beslist om het H-terrein in kunstgras aan te leggen.

“De te zwaar belaste velden liggen er in de winter nat, modderig en met veel putten bij. Geregeld vallen trainingen of wedstrijden weg. De kans op blessures is bovendien groter"’, schetst secretaris Patrick Claus de huidige situatie in een eerste reactie.

KSV Temse en Korfbalclub Temse gaan het nieuwe terrein delen. “Voetbal en korfbal vormen een natuurlijke combinatie. Voetbal speelt in de winter buiten en dan verhuist korfbal naar de zaal. We passen perfect bij elkaar en vullen elkaar mooi aan.”

Foto: Het Nieuwsblad